Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

У МЗС України розповіли деталі позову проти Росії щодо порушень морського права

17 вересня 2016, 18:43
22
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Київ надав Москві розширену інформацію про порушення РФ морського права

Заступник міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль заявила, що з 2014 року Україна направила Росії шість нот протесту за кожним фактом порушення положень Конвенції ООН з морського права

Про це вона заявила в інтерв'ю ZN.UA.

За її словами, українська сторона надала російській владі розширену інформацію щодо будівництва моста через Керченську протоку, захоплених українських бурових вишок, розробки росіянами Одеського і Безіменного газових родовищ, розливу нафти в районі Севастополя, незаконного вилову риби і дослідження археологічної підводної спадщини Чорного моря.

"Крім того, ми розповіли про негативний вплив на навколишнє середовище та екологію Чорного моря будівництва Керченського мосту. Зокрема, про загибель дельфінів, які отримують гідроакустичний удар через буріння або забивання паль. І про те, що при будівництві Керченського мосту піднімається мул, який є в тій частині моря найбільш забрудненим, через що гине риба. Це має негативний ефект на всю екологію Чорного моря", - сказала Зеркаль.

Раніше НВ повідомляло, що МЗС України направило до Москви офіційне повідомлення про арбітраж та позовну заяву про ініціювання арбітражного розгляду у зв'язку з систематичними порушеннями нею міжнародного морського права.

Головне

Україна/Політика

11 грудня, 11:55

article_img
Два політики та шоумен. Опитування КМІС назвало лідерів президентських виборів -2019

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися