У комітетах Ради через нардепів-прогульників не змогли зібрати кворум для розгляду "безвізових" законів

9 листопада 2015, 16:35
402
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

На засіданні комітету з питань запобігання та протидії корупції не з'явилися зокрема кандидат в мери Києва Борислав Береза та нардеп Володимир Парасюк

© Roman Neyter via Facebook

Народні депутати не змогли провести засідання комітету з питань запобігання та протидії корупції через колег-прогульників

За словами одного з депутатів, засідання комітету почалось о 14:00, однак із 22-х депутатів на нього прийшла лише половина - 11 осіб, повідомила Українська правда.

Так, на засіданні не з'явилися нардепи Береза, Парасюк, Матейченко (НФ), Осуховський (Свобода), Кривохатько (БПП), Гарбуз (БПП), Мирний (начальник охорони Фірташа, ОБ), Артюшенко (БПП), Дунаєв (ОБ), Ільюк, Ланьо.

Через відсутність кворуму депутати не змогли провести повторне друге читання закону про Агентство, яке є одним із ключових для лібералізації візового режиму з ЄС.

"Антикоррупційним комітетом було прийнято рішення зібратись завтра о 9й ранку (з порушенням ЗУ "Про комітети" у частині анонсації засідань, у пленарний тиждень засідання має анонсуватись не пізніше ніж за 24 години до засідання)", - розповів спостерігач і учасник кампанії МоніторингВідкрито Роман Нейтер.

Також він опублікував фото зі списком присутніх і відсутніх членів комітету з питань запобігання і протидії корупції.


Фото: Roman Neyter via Facebook© Roman Neyter via Facebook


Аналогічна ситуація сталася і на засідання комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності, який також мав розглянути "візові" законопроекти. Там з’явилися 7 членів комітету з 20-ти.

Зараз комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності намагається зібратись на позачергове засідан...

Posted by Роман Нейтер on 9 листопада 2015 р.

Раніше спікер Верховної Ради Володимир Гройсман наголосив, що сьогодні профільні комітети повинні підготувати законопроекти з безвізового пакету до розгляду. У вівторок, 10 листопада, народні депутати планують проголосувати законопроекти пакету щодо лібералізації візового режиму з ЄС, голосування за які провалили минулого тижня.

Нагадаємо, 5 листопада депутати провалили "безвізовий пакет", проголосувавши лише за 2 з 13 законопроектів.

6 листопада Президент України Петро Порошенко заявив, що Верховна Рада повинна ухвалити у вівторок, 10 листопада, законопроекти, необхідні для запровадження безвізового режиму з боку Європейського Союзу. "Не мають права народні депутати, які не голосують ці закони, позбавляти 45 мільйонів громадян права на безвізову поїздку в країни Шенгенської зони", - заявив він.

Головне

article_img
Зброя для України. Волкер анонсував нові поставки вже у найближчі місяці

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися