Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

У Білорусі завели 135 кримінальних справи проти співвітчизників, які воюють в Донбасі

26 березня 2016, 09:04
811
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Николай Карпенков сообщил о 140 беларусах, участвующих в боевых действиях в Украине

Фото: naviny.by

У Міністерстві внутрішніх справ Білорусі завели 135 кримінальних справ стосовно своїх співгромадян, які стали учасниками бойових дій в Україні, повідомив глава відділу по боротьбі з організованою злочинністю МВС Білорусі Микола Карпенків в інтерв'ю газеті Зірка

За його словами, правоохоронці Білорусі сформували список із радикально налаштованих співгромадян, які отримали бойовий досвід в Україні, і на території країн Близького Сходу.

"У нас є список осіб, які за нашими даними знаходяться в зоні збройного конфлікту в Україні і беруть участь, тим чи іншим чином, у військових діях з тієї чи іншої сторони конфлікту. У цьому списку 140 осіб", - цитує Карпенкова ZN.

Правоохоронці Білорусі вважають, що таким чином вдасться створити оперативний облік бойовиків, що воювали в Україні, і планують повернутися в Білорусь.

Напередодні прикордонники Білорусі дозволили в'їхати на територію країни представнику президента України в Мінських переговорах Ірині Геращенко. Перед цим її не пустили в Росію на суд по справі полонянки Надії Савченко. Тоді як Мінськ і Москва ведуть єдину базу небажаних для в'їзду осіб.

Головне

Україна/Політика

11 грудня, 11:55

article_img
Два політики та шоумен. Опитування КМІС назвало лідерів президентських виборів -2019

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися