Туристичний колапс. МЗС наполягає на покаранні компаній, через які українці застрягли в аеропортах

2 липня 2018, 16:06

У Міністерстві закордонних справ України наполягають, що туроператори, через яких українці застрягли в аеропортах цілої низки країн, мають понести за це відповідальність.

Про це у себе у Facebook заявив глава відомства Павло Клімкін, коментуючи ситуацію з українськими громадянами, які потрапили у "туристичну пастку" у Тунісі, Єгипті, Туреччині, Албанії та інших курортних країнах.

Відео дня

"Нам треба не просто санувати наслідки подібних неподобств, а нарешті звернути увагу на причини, що їх породжують. Компанії, які викликали туристичний колапс, повинні за це відповісти. Ретельний і всебічний аудит повинен з'ясувати, чому вони не виконують умови ліцензій і взагалі чи здатні їх виконувати", - написав міністр.

При цьому він зазначив, що раніше МЗС провів спеціальну нараду з представниками інших причетних організацій, на якому було піднято питання можливих ризиків.

"Учасники скаржилися на брак повноважень. Перш за все, повноважень перевіряти, чи виконують авіакомпанії і туроператори умови отриманих ліцензій. На жаль, є підстави сумніватися, що деякі з них взагалі здатні виконати їх... Якщо бізнесмени від туризму просто сподівалися, що старі зношені літаки, дасть бог, витримають все перевантаження, то це означає, що вони ще й наражали на ризик своїх пасажирів, а це робить ситуацію ще більш серйозною", - підкреслив Клімкін.

Раніше повідомлялося, що українських туристів, які застрягли в Тунісі, почали повертати додому.

Нагадаємо, через невиконання туроператором своїх зобов'язань в аеропорту міста Монастір застрягли близько 300 громадян України.

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу NV

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо NV
X