Турчинов про запуск Antares: Україна повертає собі позиції ракетної держави

18 жовтня 2016, 15:25
1191
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Турчинов розповів, як Україна відновлює стратегічні позиції в ракетобудуванні

Секретар РНБО Олександр Турчинов прокоментував успішний запуск ракети-носія середнього класу Antares-230 із транспортним космічним кораблем Cygnus, основну конструкцію першого ступеня якої створили українські підприємства

За словами Турчинова, Україна повертає собі позиції ракетної держави, швидкими темпами відновлюючи стратегічні позиції в ракетобудуванні, повідомляє прес-служба РНБО.

"Ми створюємо сучасні військово-ракетні комплекси як для захисту нашої держави, так і найсучасніші ракетні системи для освоєння мирного космосу", - сказав він.

Нагадаємо, ракета-носій повинна доставити до Міжнародної космічної станції близько двох з половиною тонн вантажу - це будуть запаси продовольства та матеріали для проведення наукових досліджень, зокрема, згоряння палива в умовах невагомості.

Основна конструкція першого ступеня Антареса розроблена українським конструкторським бюро Південне у кооперації з машинобудівним заводом Макарова, Хартрон-Акрос, Київприладом, Рапід Чезара і запорізьким Хартрон-Юком.
Головне

article_img
Зброя для України. Волкер анонсував нові поставки вже у найближчі місяці

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися