Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Турчинов діагностував "Мюнхенський синдром" у європейських партнерів України

18 лютого 2016, 13:57
449
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Турчинов каже, що деякі політики з ЄС не хочуть дратувати агресора

Секретар РНБО Олександр Турчинов заявив, що низка європейських політиків мають "Мюнхенський синдром", через що не хочуть дратувати Росію

"На моє переконання, є хибною позиція деяких європейських політиків, що не можна дратувати агресора. Цей "Мюнхенський синдром", який продовжує жити, на превеликий жаль, і сьогодні, призвів до того, що ми не маємо ефективної військово-технічної співпраці з нашими стратегічними партнерами", - зазначив він, виступаючи під час відкриття Українського Форуму з оборони і безпеки, повідомляє прес-служба РНБО.

За словами Турчинова, саме тому пріорітетом України став розвиток оборонно-промислового комплексу - "починаючи від від стрілецької зброї до виробництва, потужної бронетанкової техніки, авіації і до потужної ракетної зброї тощо".

Секретар РНБО також додав, що що сучасний вектор реформування ЗСУ, СБУ та МВС України стосується, в першу чергу, безальтернативності вибору українського народу європейської і євроатлантичної інтеграції.

"Саме перехід на стандарти НАТО, побудова сектору безпеки і оборони, який відповідає найкращим зразкам провідних європейських країн і країн Альянсу, - це ті завдання, які ми намагаємося втілити незважаючи на те, що колосальний ресурс країни відволікається для протистояння агресору", - сказав він.

Нагадаємо, раніше секретар РНБО України Олександр Турчинов заявив, що нова стратегія нацбезпеки Росії, яку підписав президент РФ Володимир Путін 31 грудня 2015 року, несе загрози для України.

НВ

Головне

Україна/Політика

11 грудня, 11:55

article_img
Два політики та шоумен. Опитування КМІС назвало лідерів президентських виборів -2019

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися