Тука: Станиця Луганська може бути виключена зі списку ділянок для розведення сторін в Донбасі

29 вересня 2016, 14:59
353
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Станиця Луганська може бути виключена зі списку ділянок для відведення сил від лінії розмежування

Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука заявив, що населений пункт Станиця Луганська може бути виключений зі списку ділянок відведення сил і засобів від лінії розмежування в Донбасі

Про це заступник міністра сказав в ефірі Еспресо.ТБ.

"Я не знаю, яким чином буде відбуватися відведення, наприклад, у Станиці Луганській. Я чув... доповідь спікера АТО, що в Станиці була здійснена спроба атаки ДРГ. Цілком можливо, що Станиця буде виключена з цього переліку або перенесений термін", - зазначив Тука.

Нагадаємо, 21 вересня прес-секретар представника України в Контактній групі Леоніда Кучми Дарка Оліфер повідомила, що в Мінську сторони підписали рамкове рішення про розведення сил і засобів в Донбасі.

Спеціальний представник ОБСЄ Мартін Сайдік назвав три ділянки лінії розмежування, розведення сторін на яких було погоджено. За його словами, це Станиця Луганська, Петровське та Золоте.

Після цього голова Луганської військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз заявив, що відведення українського озброєння на кілометр може призвести до втрати Станиці Луганській.

За його словами, повністю виконати угоду про відведення сил і засобів від лінії розмежування в Донбасі неможливо.

Зверніть увагу

30 грудня 2018, 10:35
Компанії/Ринки
thumb img
Спецпроект
30 грудня 2018, 10:35
4 січня, 09:45
Лонгріди
thumb img
Спецпроект