Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Тука готує відкриття першого в Україні регіонального Агентства з розвитку Луганської області

5 березня 2016, 09:28
383
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Відновленням і розвитком сходу України займеться недержавна організація Агентство розвитку Луганської області

Голова Луганської військово-цивільної адміністрації Георгій Тука готує платформу для відкриття в області першого в Україні недержавного Агентства розвитку

Організація буде створена на основі апарату обласної адміністрації. Про деталі розвитку проекту розповів очільник області в ефірі ТРК ЛОТ, повідомляє Укрінформ.

"Тільки вчора мені подзвонили співробітники Світового банку з ідеєю впровадження в обласній адміністрації, Агентства розвитку Луганської області. Я хочу сказати, що ми вже створюємо цю організацію, не чекаючи дзвінка з Києва. Можливо, ми будемо першими в Україні, хто створить її" , - пояснив він.

Станом на 25 лютого,Тука повідомляв про завершення першого етапу переговорів з представниками Світового банку. За його результатами, він розповів про домовленості по роботі в гуманітарній сфері, зазначивши, що існує також ідея створення аналога "студентського містечка" в Луганській області.

"Всесвітній банк, як і більшість міжнародних донорів, розуміючи всю незграбність, неповороткість державної машини, шукає шляхи для співпраці безпосередньо з регіонами. Один з таких шляхів - створення агентств на місцях", - сказав Лою.

За повідомленнями прес-центру АТО, бойовики посилили обстріл по Луганському ділянці в зоні АТО. Раніше голова Луганської ВГА заявляв про загострення ситуації на цій території.

Головне

Україна/Політика

11 грудня, 11:55

article_img
Два політики та шоумен. Опитування КМІС назвало лідерів президентських виборів -2019

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися