Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Це спроба дати зрозуміти, хто в домі господар. Найєм прокоментував обшук у НАБУ

5 серпня 2016, 18:29
417
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Найєм заявив, що обшук у НАБУ - це запрошення до компромісу і конформізму

Народний депутат від Блоку Петра Порошенка Мустафа Найєм прокоментував слідчі дії Генпрокуратури в Національному антикорупційному бюро 5 серпня

"Обшук у НАБУ - це ланка в системній атаці на єдиний правоохоронний орган у країні, який не залежить від політиків і за фактом є білою вороною правоохоронної системи", - заявив, зокрема, депутат на своїй сторінці у Facebook.

Найєм також зазначив, що два дні тому "ми це обговорювали з колегами з антикорупційного бюро". Він зуважив, що очікував великої компанії проти НАБУ "вже цієї осені".

На думку депутата, обшуки в НАБУ абсурдні, оскільки протягом "чверті століття" незаконне прослуховування, в основному, організували співробітники Генпрокуратури, Служби безпеки України або Міністерства внутрішніх справ, однак обшуки в цих відомствах не проводилися.

"У ситуації, коли антикорупційного бюро не дають власних можливостей для оперативної роботи, а вся політична система опирається створенню антикорупційного суду, цей обшук - це запрошення до компромісу і конформізму. Це очевидна спроба приборкати і дати зрозуміти, хто в домі господар", - вважає Найєм.

Раніше повідомлялося, що генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив на брифінгу 5 серпня про відсутність будь-якого протистояння між Генпрокуратурою та антикорупційними органами.

Він також назвав перебільшенням реакцію Національного антикорупційного бюро та громадськості на слідчі дії, які проводилися 5 серпня в Антикорупційному бюро.

Крім того, за словами Луценка, обшук у НАБУ фактично не знадобився, оскільки керівник Бюро сам видав необхідні документи.

Генеральний прокурор також не виключив проведення обшуків в СБУ у справі про прослуховування.

Нагадаємо, 5 серпня слідчо-оперативна група Генеральної прокуратури приїхала в Національне антикорупційне бюро з метою проведення обшуків. Підставою стало розслідування про незаконне прослуховування співробітниками НАБУ телефонних розмов.

За словами директора НАБУ Артема Ситника, йдеться про нібито незаконне прослуховування фігурантів у справі заступника прокурора Київської області Олександра Колесника.

Головне

article_img
Два політики та шоумен. Опитування КМІС назвало лідерів президентських виборів -2019

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися