Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Тотальна ProZorro: Гройсман наказав перевірити аномальну активність в держзакупівлях

28 липня 2016, 18:49
683
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Напередодні остаточного перезавантаження системи держзакупівель замовники оголосили тендерів протягом кількох дній на суму 20 млрд грн

Фото: прес-служба президента

За чотири дні до переходу всіх замовників у сфері державних закупівель на електронний формат - оголошено тендерів на загальну суму понад 20 млрд грн, у зв’язку з чим прем’єр-міністр Володимир Гройсман доручив контролюючим органам перевірити їх прозорість

"Міністру оборони нічого не заважало раніше перейти на систему ProZorro і отримати якість і відповідну економію. Натомість, подивіться, що роблять. Перед вступом системи ProZorro в дію починають проводити тендери на 20 мільярдів. Колеги, з них 15% економії - це 3 мільярди. Вважаю, це зроблено умисно. Буде доручення ДФІ", - зазначив прем’єр на засіданні Уряду в четвер.

Гройсман закликав відмінити ці тендери та провести їх з 1 серпня.

Нагадаємо, з 1 серпня всі свої закупівлі в систему ProZorro зобов'язані перевести центральні органи виконавчої влади та підприємства, що діють в окремих сферах господарювання.

Цей процес відбувався у два етапи: перший розпочався з 1 квітня з набуттям чинності Закону Про публічні закупівлі, який переводить всі держзакупівлі в електронний формат.

Впровадження системи електронних закупівель ProZorro почалося влітку 2014 року. Представили ProZorro 12 лютого 2015 року. У ніч на 25 грудня Верховна Рада нарешті прийняла Закон Про публічні закупівлі.

 

Головне

Україна/Політика

11 грудня, 11:55

article_img
Два політики та шоумен. Опитування КМІС назвало лідерів президентських виборів -2019

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися