Тимошенко відповіла на пропозицію Гройсмана віддати її Газпрому, назвавши його "пупиришкою"

13 квітня 2017, 14:42
41235
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Тимошенко відповіла на пропозицію Гройсмана віддати її Газпрому, назвавши його "пупиришкою" - фото

Скріншот

За словами Тимошенко, Гройсман лише "тінь" президента

Лідер партії Батьківщина, екс-прем'єр Юлія Тимошенко відреагувала на слова нинішнього глави уряду Володимира Гройсмана, який запропонував передати її Газпрому замість грошей у разі програшу Нафтогазу в Стокгольмському арбітражі

Так, у відповідь на заяву прем'єр-міністра вона назвала його "тінню президента" і "пупиришкою".

"Я знаю, що Гройсман говорив неприємні речі щодо мене. Своїми висловлюваннями він мені нагадує пакувальну плівку з пухирцями - діти, коли хочуть пограти, душать їх, а вони лопаються голосно. Ось для мене це образ Гройсмана - гучна пупиришка, яка лопається і все", - сказала Тимошенко.Нагадаємо, як повідомлялося, глава Кабміну Володимир Гройсман запропонував віддати Юлію Тимошенко замість грошей у разі програшу Газпрому в Стокгольмі, оскільки саме вона підписала скандальний газовий контракт.

Раніше Нафтогаз звернувся в Арбітражний інститут Торгової палати Стокгольма з вимогами про зміну ціни на природний газ, відшкодування всіх переплат, здійснених з 20 травня 2011 року, і скасування положення, що забороняє реалізацію поставленого по ньому природного газу за межами України.

Журнал НВ (№ 22)

Справа Порошенка

Експрезиденту Петрові Порошенку світить одразу декілька кримінальних справ. Які їх перспективи?

Читати журнал