Тимошенко не буде вести президентські дебати - політконсультант Зеленського

5 квітня 2019, 19:52

Лідер партії Батьківщина Юлія Тимошенко не буде модерувати дебати кандидатів у президенти, шоумена Володимира Зеленського та чинного глави держави Петра Порошенка.

Відповідну заяву в ефірі Радіо НВ зробив політтехнолог Володимира Зеленського Дмитро Разумков.

"Я думаю, вона була б незалежним арбітром. Дійсно, якби вона погодилася, то, за великим рахунком, на стадіоні було б представлено практично 60% голосів виборців: у одного кандидата їх 30%, у другого кандидата їх майже 16%, і у Юлії Володимирівни їх 13,5%", - сказав він.

Відео дня

За його словами, Тимошенко могла б бути арбітром, який підходить для дебатів, оскільки в рівній мірі критикувала Зеленського і Порошенка. Однак через відмову голови Батьківщини, місце модератора буде запропоновано іншому "незалежному рефері", додав Разумков.

Нагадаємо, шоумен Володимир Зеленський оприлюднив відеоролик, в якому оголосив, що йде на дебати з чинним президентом Петром Порошенком.

Шоумен викликав Порошенка на НСК Олімпійський, оскільки, на його думку, дебати мають відбутися перед народом України. У свою чергу Петро Порошенко погодився на пропозицію Зеленського.

Після цього Зеленський запропонував Юлії Тимошенко бути гарантом "чесних правил" майбутніх дебатів.

У відповідь Порошенко назвав легковажним відповідне звернення шоумена до Тимошенко.

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу NV

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо NV
X