Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Тимошенко і Гройсман провели переговори за закритими дверима - Сюмар

30 березня 2016, 12:17
675
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Тимошенко довго розмовляла з Гройсманом

У вівторок, 29 березня, лідер Батьківщини Юлія Тимошенко й кандидат у прем'єри Володимир Гройсман за закритими дверима обговорювали умови Батьківщини для вступу в коаліцію, розповіла заступник голови фракції Народний фронт Вікторія Сюмар

"Вони дуже багато вчора розмовляли, Юлія Тимошенко з Володимиром Гройсманом, за закритими дверима, якщо він сприймає її вимоги, і він бачить, що він може бути прем'єром після прийнятих законів про різке підвищення зарплат і пенсій, у нього є для цього ресурси, після зниження тарифів і він бачить, де взяти цей ресурс, то, напевно, можна домовлятися. Якщо ні, то це об'єктивні причини, чому ці вимоги не збігаються з реальністю", - зазначила Сюмар в ефірі 112.

При цьому вона додала, що зараз "проблема в Гройсмані". "Сказати, що ми зараз можемо повністю відмовитися від співпраці з МВФ або переглядати ці курси, це може сказати тільки наступний прем'єр, тому що він буде розуміти наслідки цього. Наскільки я розумію, проблема в даному випадку не по фракціях, проблема навіть в Гройсмані", - зазначила депутат.

Також Сюмар нагадала про наслідки розриву співпраці з МВФ. "Якщо припиниться співпраця з МВФ, нас чекає великий курс, величезна інфляція, величезний курс гривні щодо долара і це точно буде означати економічно стабільність в країні. Зробити ці кроки, об'єктивно, дуже складно", - заявила заступник голови фракції НФ.


16 лютого Верховна Рада не змогла відправити Кабінет міністрів у відставку, хоча раніше в цей же день визнала роботу уряду на чолі з прем'єр-міністром Арсенієм Яценюком незадовільною.

Це призвело до політичної кризи в країні: з парламентської коаліції вийшли Батьківщина і Самопоміч, залишивши в ній Блок Петра Порошенка й Народний Фронт. Самі народні обранці розходяться в думках, чи існує тепер коаліція.

Лідер фракції Батьківщина Юлія Тимошенко заявила, що політсила може повернутися в коаліцію в разі прийняття певного пакету законопроектів.

Головне

Україна/Політика

11 грудня, 11:55

article_img
Два політики та шоумен. Опитування КМІС назвало лідерів президентських виборів -2019

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися