Перевести війну на дипломатичний шлях може тільки Путін — Зеленський

15 грудня 2022, 17:48
Володимир Зеленський (Фото:Ukrainian Presidential Press Service/Handout via REUTERS)

Володимир Зеленський (Фото:Ukrainian Presidential Press Service/Handout via REUTERS)

Дипломатичні переговори з країною-терористом Росією можливі, якщо диктатор Володимир Путін відійде до міжнародно визнаних кордонів України 1991 року.

Про це заявив президент Володимир Зеленський в інтерв'ю The Economist у четвер, 15 грудня.

«Якщо він зараз відійде до кордонів 1991 року, розпочнеться можливий шлях дипломатії. Ось хто може перевести війну з воєнного шляху на дипломатичний. Тільки він [Путін] може це зробити», — сказав глава української держави.

Відео дня

На думку Зеленського, чим швидше розв'язана Росією війна закінчиться і агресор почне визнавати свою трагічну помилку, тим довше російський президент зможе зберігати життя собі і своєму оточенню.

Раніше президент наголошував, що єдиний шлях до миру в Україні — лише «демонтаж терористичних можливостей» країни-агресора РФ та звільнення всієї української території.

4 жовтня Зеленський схвалив рішення РНБО про неможливість переговорів із російським диктатором Володимиром Путіним. В ОП заявили, що Київ піде на переговори, коли в РФ зміниться президент.

Президент казав, що Україна зможе знайти формат для діалогу з Росією, якщо росіяни відступлять з окупованих українських територій і визнають, що «жахливо помилилися».

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу NV

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо NV
X