Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Там немає чого спростовувати. В. о. генпрокурора прокоментував скандальну статтю NYT про українську корупцію

7 квітня 2016, 16:18
429
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

NYT назвало Севрука людиною, яка здатна продовжити "справу Шокіна"

Фото: ЛІГА.net

Гучна стаття в американському виданні The New York Times була особистою думкою авторського колективу, і спростовувати викладену в ній інформацію немає потреби, хоч вона і не відповідає дійсності, заявив виконуючий обов'язки генерального прокурора України Юрій Севрук, коментуючи статтю Непохитна українська корупція в NYT, в якій згадується і він сам

Про це повідомляє Укрінформ.

"Після того, як мене призначили, я взагалі про себе дізнався дуже багато нового. Я не належу ні до одного корупційного клану і з Віктором Шокіним ніколи 20 років не працював, як про це говорять... Це видання дійсно авторитетне, але стаття була особистою думкою якогось кореспондента. Я не бачу там інформації, яку потрібно спростовувати, хоч вона і не відповідає дійсності", - сказав Севрук.

Раніше НВ повідомляло, що 31 березня впливова американська газета The New York Times випустила редакційний матеріал під назвою Непохитна українська корупція, присвячений політичній й управлінській кризі в Україні, зокрема, на прикладі Генеральної прокуратури.

Зокрема, кандидата на посаду глави ГПУ Юрія Севрука американські журналісти називають людиною, який здатний продовжити "справу Шокіна" щодо подальшого застосування "схем". На думку авторів, Севрук є представником того ж корупційного клану, що і колишній генпрокурор.

Раніше президент України Петро Порошенко прокоментував редакційну статтю The New York Times.

Головне

Україна/Політика

Сьогодні, 11:55

article_img
Два політики та шоумен. Опитування КМІС назвало лідерів президентських виборів -2019

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Щодня ввечері вам буде приходити добірка кращих матеріалів за день

Підписатися