Суд арештував $50 млн на рахунках екс-голови НБУ Арбузова

23 грудня 2015, 16:25
Печерський районний суд за клопотанням ГПУ заарештував на банківських рахунках у Литві кошти колишнього глави Нацбанку Сергія Арбузова, який переховується від українського правосуддя

Про це повідомив прокурор Генеральної прокуратури Владислав Куценко, передає 5 канал.

"Конкретна сума на рахунках Арбузова в Латвії - $ 49,3 млн. Вони заарештовані", - повідомив він.

Відео дня

За словами Куценка, під час досудового розслідування Генпрокуратура встановила, що на території Литви в банківських установах відкриті рахунки підприємств, до яких має безпосереднє відношення колишній чиновник.

"В рамках досудового слідства ми звернулися в Печерський районний суд, адже частина 5 статті 191 передбачає додаткове покарання у вигляді конфіскації майна. І саме для того, щоб зберегти ці кошти, які можуть бути конфісковані в разі доведення провини Арбузова в суді, Печерський районний суд за клопотанням Генеральної прокуратури України заарештував відповідні рахунки", - заявив він.

Нагадаємо, 20 травня 2014 року слідчий суддя Печерського райсуду Києва наклав арешт на майно Арбузова, а в серпні суддя того ж суду заарештував майно Ірини Арбузової.

21 листопада 2014 року розгорівся скандал з приводу рішення слідчого судді Печерського райсуду у відповідь на клопотання зняти вищевказані арешти, яке не підлягало оскарженню.

24 листопада 2014 року Генпрокуратура звернулася в Печерський райсуд з повторним клопотанням про накладення арешту на вищезазначені рахунки. В цей же день слідчий суддя Печерського райсуду ці клопотання задовольнив.

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу НВ

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо НВ
X