Суд відмовив Нацбанку в знятті арешту з нафтобази Курченко

15 травня 2016, 18:56
232
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Гонтаревій відмовлено в знятті судового арешту із заставних активів олігарха-втікача Курченка

Фото Наталья Кравчук / НВ

Голова Національного банку України Валерія Гонтарева в судовій формі домогається зняття арешту з нафтобази, яка належить олігарху Сергію Курченку, та під заставу якої НБУ видав стабілізаційний кредит, повідомляє Перша інстанція з посиланням на рішення Приморського суду Одеси від 4 березня

Мова йде про нафтобазу Курченка в Херсонській області - ТОВ "Всеукраїнський промисловий союз".  У листопаді 2013 року між Харківським управлінням НБУ та Реал Банком, що входить до активів Курченка, був підписаний договір про надання стабілізаційного кредиту в розмірі $800 млн зі строком погашення до 1 листопада 2015 року.

У квітні 2014 року Печерський суд Києва наклав арешт на нерухомість херсонської нафтобази Курченка. Того ж року НБУ подав до суду для задоволення своїх вимог по виданому кредиту ТОВ "Всеукраїнський промисловий союз".

Валерія Гонтарева виступила позивачем у цій справі. Наразі реалізація заставного майна у цій справі неможлива через накладений арешт суду.Згідно до матеріалів судової справи, кредит був виданий підприємствам, що мають ознаки фіктивності.

Нагадаємо, через борги перед комунальними службами Харківський суд арештував майно футбольного клубу Металіст, який належить Курченку.

Головне

Україна/Політика

Сьогодні, 17:11

article_img
Зброя для України. Волкер анонсував нові поставки вже у найближчі місяці

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися