Суд відмовив Боровику в перерахунку голосів у третьому районі Одеси

1 листопада 2015, 15:34
280
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Фото: airbitz.com

Суд не став ставити під сумнів результати підрахунку голосів

Одеський окружний адміністративний суд відмовив кандидату в мери Одеси Боровику Олександру у задоволені чергового позову про перерахунок результатів виборів у Малиновському районі Одеси

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна із посиланням на прес-службу суду.

Боровик вимагав визнати дії та бездіяльність Малиновської виборчої комісії незаконними, її рішення про прийом документів з дільниць - такими, що порушують процедуру прийому та розгляду виборчих документів і скасувати ці рішення у відповідній частині, зазначили в суді.

Він також наполягав на скасування протоколу комісії про встановлення підсумків голосування та повторного перерахунку голосів.

"Олександр Боровик надав суду копії протоколів виборчої комісії про підрахунок голосів, на деяких із яких відсутні дані про номер примірника, час складання, є зайві позначки, виправлення. Однак, дослідивши їх, суд дійшов висновку, що вони не є належним доказом порушень. Також позивач не довів необхідність провести повторний перерахунок голосів. Так, жодного акту, який би дозволив територіальній виборчій комісії поставити під сумнів результати підрахунку голосів, Олександр Боровик не надав", - сказано в повідомленні суду.

Видання також зазначає, що раніше суд відмовив Боровику у задоволенні подібних позовів щодо перерахунку голосів у Суворовському і Київському районах Одеси.

Раніше повідомлялося, що Одеська міська виборча комісія оголосила чинного мера Одеси Геннадія Труханова переможцем виборів на посаду мера міста.

Олександр Боровик заявив, що не визнає результати виборів. Він збирає своїх соратників для пікету Одеського окружного адміністративного суду, де результати будуть оскаржуватися.

Головне

Події

Вчора, 16:09

article_img
Мальдіви-Москва: ЗМІ дізналися, як живе дружина прокурора-антикорупціонера
Події

Вчора, 17:23

article_img
Держлікслужба України отримала нового голову
Події

Вчора, 20:30

article_img
День Небесної сотні. Редакція НВ представляє фільм-спогад

Вибір редакції

Компанії/Ринки

Вчора, 14:55

article_img
Шахрайство. У чому звинувачують українські облгази, та як цьому протидіяти
IT-індустрія

Сьогодні, 07:00

article_img
Назад у майбутнє. Ентузіасти відновили перший веб-браузер з 1990-х
Політика

Вчора, 20:41

article_img
Roshen не менш вагомий, ніж Квартал 95. Політтехнолог Порошенка - про президента, Зеленського, Тимошенко і Коломойського

ТОП 3

Політика

Вчора, 13:26

article_img
Час зняти ручне гальмо. Вакарчук про свою команду, мету в політиці та участь у виборах
3971
Політика

Вчора, 20:41

article_img
Roshen не менш вагомий, ніж Квартал 95. Політтехнолог Порошенка - про президента, Зеленського, Тимошенко і Коломойського
2224
Політика

18 лютого, 11:00

article_img
#ВибориБезБрехні: перевіряємо достовірність заяв Тимошенко, Ляшка, Вілкула, Мураєва та Шевченка
2139