Стратегії дій щодо окупованого Донбасу немає - Тука

3 травня 2016, 00:10
1197
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Фото: www.5.ua

Найприйнятнішим, вважає Тука, був би військово-дипломатичний шлях вирішення проблеми

Екс-глава Луганської обласної воєнно-цивільної адміністрації, заступник міністра з питань окупованих територій Георгій Тука заявив, що стратегії подальших дій на рівні держави стосовно територій Донбасу, окупованих проросійськими бойовиками, наразі немає. Про це він заявив в інтерв'ю 5 каналу, передає Українська правда

"Два дні тому мав зустріч з президентом і сказав про це - побачив повне порозуміння - що, нажаль, як керівник області я спостерігав і спостерігаю зараз: відсутність державної стратегії щодо окупованих територій", - сказав заступник міністра.

Тука додав, що став учасником "групи, що займатиметься розробкою саме стратегічних рішень".

"Перш за все треба самим собі дати відповідь на три питання, яку ми маємо кінцеву мету: це повернення територій, повернення людей чи повернення територій з людьми. Найскладніше - останнє. Я прихильник саме останнього підходу", - сказав він.

Також колишній воєнно-цивільний голова Луганщини заявив, що повернення "окупованих територій без людей" передбачає військовий шлях вирішення. Найприйнятнішим, на думку Туки, є комбінований "військово-дипломатичний" шлях.

Тука сказав, що приступить до роботи 4 травня і вже має "план роботи" на перші дні.

Нагадаємо, 29 квітня президент Петро Порошенко звільнив голову Луганської ВЦА Георгія Туку і перевів його на посаду заступника міністра з питань окупованих територій

Новим очільником Луганської області став представник фракції БПП Юрій Гарбуз.