Ставки ростуть: суд призначив заставу наступному фігуранту газової справи - 20 млн грн

18 червня 2016, 21:34
528
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Чотирьом звинуваченим у газових схемах суд присудив застави у розмірі: 1 млн, 1,5 млн, 20 та 200 млн (грн.)

В суботу ввечері, 18 червня, Солом’янський суд Києва обрав запобіжний захід фігуранту у справі про розкрадання газу, так званій справі Онищенка, Владиславу Купріяненку, повідомляє Інтерфакс-Україна

Підозрюваному у причетності до газових схем Купріяненку суд призначив арешт на 60 днів з альтернативою внесення застави – 20 млн гривень. Тоді як сторона обвинувачення просила заставну суму у розмірі 200 млн грн.

За інформацією Української правди, до учасників злочинних схем у цій справі відносяться: Сергієнко Олександр, Свіченко Сергій, Кравченко Дмитро, Кабаєв Сергій, Бистрицький Євген, Смаглюк Юрій, Фисун Володимир, Гречанюк Мар’яна, Іванов Микита, Рябошапка Олег, Железняк Леся, Гарчева Катерина, Канцелярук Олександр, Жицький Павло, Пігуляк Василь, Копчук Ігор, Купріяненко Владислав та Якимащенко Роман.

Схему очолювали: нардеп Олександр Онищенка, його матір Інесса Кадирова та Валерій Постний (Посний) якому суд призначив рекордно малу заставну суму – 1,5 млн грн. Тоді як прокурор просив 1,6 млрд грн. Одному з звинувачених суд призначив заставу у розмірі $200 млн.

Справу про продаж газу через ланцюг посередників при участі Укргазвидобування розслідують за чотирма статтями КК України, а саме: ч. 1 ст. 255, ч. 4 ст. 28, ч. 5 ст. 191, ч.2 ст. 205.

Наразі триває судовий розгляд по десяти з установлених Антикорупційним бюро 20 фігурантів "справи Онищенко".