США підтримали Україну в питанні неприпустимості проекту Північний потік-2 - Порошенко

7 грудня 2015, 17:38
Вашингтон підтримав позицію Києва про неприпустимість реалізації проекту Північний потік-2, ініціатором якого виступає Москва

Про це повідомив президент Петро Порошенко після переговорів з віце-президентом США Джо Байденом у Києві, передає Інтерфакс-Україна.

"Чітко засвідчили, і я хочу подякувати пану віце-президенту за абсолютно чітку позицію і підтримку з приводу неприпустимості реалізації проекту Північний потік-2", - сказав глава держави.

Відео дня

Порошенко також зазначив, що питання Північного потоку-2 постійно піднімається українською стороною в переговорах з ЄС.

"Ця позиція нами піднімається під час переговорів з ЄС, з окремими членами ЄС, і ми впевнені в тому, що, розвиваючи енергоспівпрацю в рамках попередніх домовленостей, Energy Community Treaty, Європа стає більш конкурентоспроможною і більш незалежною від політичного тиску з боку будь-кого, включаючи РФ", - заявив він.

Як повідомив глава держави, під час зустрічі з Байденом, крім іншого, обговорювалася також практична і політична підтримка з боку США зміцнення енергетичної безпеки України.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що країни Євросоюзу можуть обговорити будівництво Північного потоку на грудневому саміті.

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу NV

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо NV
X