18 листопада 2018, неділя

Соцмережі активно обговорюють порожні виборчі дільниці: після цього ми не маємо права скаржитися

6 коментувати
В Україні кажуть про низьку явку на виборах

В Україні кажуть про низьку явку на виборах

Користувачі Мережі активно обговорюють низьку явку виборців на місцевих виборах, які проходять сьогодні, 25 жовтня

"11% явка по Києву... Коли я півтори години тому голосувала, мій розпис на аркуші з сотнею квартир був третім... Дорогі кияни, ми після цього не маємо права скаржитися. НІ НА ЩО", - написала головний редактор інтернет-видання Дело Катерина Венжик.

11% явка по Києву...Коли я півтори години тому голосувала, моя розпис на аркуші з сотнею квартир була третьою...Дорогі кияни, ми не маємо права скаржитися. НІ НА ЩО

Posted by Катерина Венжик on Sunday, October 25, 2015

"Проголосував. Проголосував за Київ. У відомості для голосування по моїй дільниці до мене проголосувала лише 1 (одна) людина! І це о 12:00. Прогнозую, що явка на цих виборах поб'є антирекорд", - написав у Facebook політолог Тарас Березовець. На його думку, сьогоднішні вибори покажуть найнижчу явку за роки незалежності.

Проголосував. Проголосував за Київ. У відомості для голосування по моїй ділянці до мене проголосував лише 1 (один) чоловік! І це в 12:00. Прогнозую, що явка на цих виборах поб'є антирекорд.

Posted by Taras Berezovets on Sunday, October 25, 2015

Сьогодні буде найнижча явка за роки незалежності. Головних причин три. Перша - коли місцеві вибори не співпадають з ...

Posted by Taras Berezovets on Sunday, October 25, 2015

"У мене на ділянці суцільні пенсіонери. Видовище як вирок. Моє покоління знову без бою здає мій улюблений Київ", - написав на своїй сторінці в Facebook журналіст агентства Ліга Петро Шухлінов. Втім, за його словами, немає сенсу змушувати людей йти голосувати."Треба просто дочекатися, поки вони, нарешті, зберуть речі, залізуть у горщики і поїдуть в країну своєї мрії, де все вже готове і не треба розбиратися в списках кандидатів. Скільки в країні виборців - стільки і громадян. Не проголосував - сиди і мовчи. Ти - ніхто і звати тебе ніяк. Ти, наприклад, кущ біля парадного входу в під'їзд. Ростеш собі і все. На тебе іноді люди плюють, пташки какають, а ти знай собі ростеш далі. І всім плювати, що ти там думаєш про Порошенка або Путіна", - додав Шухлінов.

- У мене на ділянці суцільні пенсіонери. Видовище як вирок. Моє покоління знову без бою здає мій улюблений Київ. Ну, я...

Posted by Peter Shuklinov on Sunday, October 25, 2015

- Немає сенсу змушувати рослини людей йти голосувати. Треба просто дочекатися, поки вони, нарешті, зберуть речі, з...

Posted by Peter Shuklinov on Sunday, October 25, 2015

"На Харківському масиві, на Григоренка, явка становить приблизно 30%. Дорогі сусіди-кияни! Крім нас з вами ніхто нам владу обирати не буде! Потрібна явка! Будь ласка, зателефонуйте своїм друзям і знайомим - треба проголосувати!", - зазначив головний редактор Цензор.ua Юрій Бутусов.

На Харківському масиві, на Григоренка, явка становить приблизно 30%. дорогі сусіди-кияни! Крім нас з вами ніхто нам...

Posted by Юрій Бутусов on Sunday, October 25, 2015

"Не на всіх виборах я була відколи мені виповнилось 18. Прописка була надто далеко. Але так, щоб дільниця була практично порожня - не пам'ятаю. Кілька пенсіонерів і мамочок з колясками, які по ходу вийшли погуляти і заодно проголосували. Сумно", - розповіла менеджер із зовнішніх комунікацій 1+1 медіа Галина Грубляк.

Не на всіх виборах я була від коли мені виповнилось 18. Прописка була надто далеко. Альо так, щоб дільниця була практично...

Posted by Galyna Grubliak on Sunday, October 25, 2015

"Можна і треба голосувати. Але не потрібно жити в ілюзіях. У нас саме така влада, яку хоче більша частина населення. І це більш ніж справедливо", - підкреслює головний редактор видання ain.ua Артур Оруджалієв.

Удивляетесь низкой явке? А разве:- Это в другой стране люди выбрали зека президентом?- Это в другой стране в центре с...

Posted by Артур Оруджалиев on  25 жовтня 2015 р.

"Працюю зараз спостерігачем на виборчій дільниці. Що повинна сказати... Ау! Люди!! Прокиньтеся!!! Голосують одні пенсіонери. Масово при тому. У половини на паспортах обкладинки "паспорт СРСР". У нас мером буде Симоненко при такому розкладі. Може варто все ж перемогти лінь і потягти свою тушку на виборчу дільницю? Чи все було даремно??...", - написала в соцмережі HR-менеджер Ангеліна Максимова.

Працюю зараз спостерігачем на виборчій дільниці. Що повинна сказати... Ау! Люди!! Прокиньтеся!!! Голосують одні пенсіоне...

Posted by Angelina Maximova on Sunday, October 25, 2015

У свою чергу, радник глави МВС Антон Геращенко на своїй сторінці в Facebook процитував Вінстона Черчіля зазначивши, що "Погану владу обирають хороші люди, які не ходять на вибори".

Сьогодні добігає кінця день, коли кожен громадянин України, якому виповнилось 18 років, може обрати владу у своєму пос...

Posted by Антон Геращенко on Sunday, October 25, 2015

Раніше стало відомо, що в Києві, Харкові, Одесі та Львові повідомляють про низьку явку на місцевих виборах.

КВУ назвав причину рекордно низької явки виборців. Там відзначили, що в низькій явці українців на вибори в органи місцевого самоврядування винні самі учасники виборчого процесу.

«Діалоги про майбутнє»

НВ представляє: «Діалоги про майбутнє» з Уільямом Тейлором, Павлом Шереметою і Дмитром Кулебою.

Київ-Вашингтон-Брюсель
Яке місце займає Україна у цьому трикутнику? Якою нашу країну бачать у Європі та США?

Відвідати лекцію
Ukraine-2020

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Політика ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: