Соцопитування: рейтинг Порошенка і Зеленського зріс, підтримка Тимошенко трохи зменшилася

31 січня 2019, 14:46
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Опитування соціологічної групи Рейтинг показало зростання рейтингів президента України Петра Порошенка та актора Володимира Зеленського.

За даними соціологів, за останній місяць помітно зріс рейтинг Зеленського і Порошенка. Невелике зменшення відбулося в рівні підтримки Тимошенко. Електоральні показники інших кандидатів не зазнали відчутних змін.

Відео дня

Зеленський має відносно високі електоральні показники серед виборців Півдня і Сходу, в Києві - ділить першість з Порошенком, на Донбасі - з Бойком.

Тимошенко лідирує в Центрі і на Півночі, на Заході - зрівнялася з чинним Главою держави. Останній - лідер симпатій серед виборців Галичини.

Соціологи Рейтингу стверджують, що Зеленський - кандидат, який має найвищий потенціал електорального зростання. Його готові підтримати 7,4% виборців, за умови, якщо їхні лідери не братимуть участі у виборах.

Тимошенко і Гриценко могли б підтримати ще по 6% таких опитаних, Бойка, Ляшка - по 5%, Мураєва, Садового, Шевченка - по 4%, Вілкула - 3%, Порошенка і Наливайченка - по 2%.

За даними Рейтингу, зараз лідерами президентського рейтингу є Зеленський, якого підтримують 19,0% тих, хто визначився і має намір голосувати, а також Тимошенко, яку підтримують 18,2% таких респондентів.

За Порошенка готові віддати свої голоси 15,1%, за Юрія Бойка - 10,0%, Анатолія Гриценка - 8,5%, за Олега Ляшка - 7,0%, Євгена Мураєва - 3,6%, О.Шевченка - 2%, 9%, Андрія Садового - 2,7%, Олександра Вілкула - 2,6%.

Додамо, що згідно з опитуванням Центру соціальних і маркетингових досліджень Соціс, Київського міжнародного інституту соціології та Центру Разумкова, лідерами президентських перегонів є Зеленський, Порошенко і Тимошенко.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу НВ

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо НВ
X