Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Слабак Путін, повернення Савченко і секретний план Кремля: топ-5 точок зору

29 травня 2016, 11:37
2597
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Дмитро Орєшкін: Путін ризикує втратити обличчя і опинитися слабаком в очах своїх прихильників, які вважають, що Савченко - злочинниця

Найкращі точки зору тижня – вибір редакції

«Для нас це був майже детективний день. 6.30 – літак. Президентський борт вилітає за Надією. Ростов. Ми не маємо права сходити з трапа. Година очікування. Починається рух двох машин без номерів. Там – спецназ, ФСБ і десь там, за темними вікнами Надія», - депутат Ірина Геращенко згадує деталі спецоперації з повернення Надії Савченко на батьківщину.

«Секретний план, назва якого в білій течці на столі могла звучати як «наша відповідь Ротшильдам», «Єврооблігацій кріт» або щось на кшталт цьому, полягав у тому, щоб вийти на ринок з суверенним випуском і залучити гроші», - аналітик Dragon Capital Сергій Фурса пояснює, як провалилась спроба Росії прорвати санкційний бар'єр.

«Путін ризикує втратити обличчя і опинитися слабаком в очах своїх прихильників, які вважають, що Савченко - злочинниця, яка вбила або сприяла вбивству двох російських журналістів», - російський політолог Дмитро Орєшкін аналізує, чим загрожує господареві Кремля звільнення Савченко.

«Вузи не повинні бачити в студентах лише підлеглих, чий мозок потрібно заповнити академічними знаннями», - член Групи підтримки України при Європейській комісії Надія Вертебна називає головні проблеми української системи освіти.

«Європейський Союз, який колись здавався обителлю благоденства, здається, перебуває на межі краху, причому таке враження складається як всередині, так і за його межами», - американський журналіст Люсьєн Кім розповідає, до чого призвели Євросоюз кризи останніх років.

Головне

Україна/Політика

11 грудня, 11:55

article_img
Два політики та шоумен. Опитування КМІС назвало лідерів президентських виборів -2019

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися