Скандальна переписка Хомутинніка й Палиці: Прокуратура розповіла про хід розслідування

12 серпня 2016, 11:45
1022
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Фото: Богдан Бортаков

Досудове розслідування триває

Прокуратура Києва допитала народного депутата Віталія Хомутинніка та екс-голову Одеської ОДА Ігор Палицю як свідків у рамках досудового розслідування за фактом можливого отримання службовцями Державної фіскальної служби неправомірної вигоди під час розмитнення товарів при перетині кордону України

Про це свідчить відповідь прокуратури на запит журналіста НВ.

Також допитано заступника голови ДФС Анатолія Макаренка та низку інших осіб.

Крім того, витребувано інформацію з комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики щодо його діяльності та результатів засідань. З ДФС України витребувано інформацію щодо результатів службового розслідування.

Крім того, з комітету ВР з питань податкової та митної політики витребувано інформацію щодо його діяльності за період з лютого 2015 року по даний час, в тому числі з питань корупційних проявів на митниці та вжитих з цього приводу заходів.

На даний час досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

Нагадаємо, раніше ЗМІ оприлюднили смс-переписку Хомутинніка з Палицею. У ній йшлося, що Палиця звертався до Хомутинніка по консультацію, як "вирішуються питання" на митниці, кому й скільки при цьому платять.

Депутат від БПП Мустафа Найєм повідомляв, що відправив запити на ім'я генпрокурора, голів СБУ, Державної фіскальної служби і Верховної Ради з проханням "провести перевірку можливих корупційних взаємин" між Хомутинніком, Палицею, а також представниками Фіскальної служби Макаренком і Мухіним.

Статтю про те, як за 10 років Віталій Хомутинник перетворився з кулуарного депутата в одного з головних "рішал" парламенту, читайте у свіжому номері журналу Новое Время - №29 від 12 серпня 2016 року.

Зверніть увагу

30 грудня 2018, 10:35
Компанії/Ринки
thumb img
Спецпроект
30 грудня 2018, 10:35
4 січня, 09:45
Лонгріди
thumb img
Спецпроект