Штайнмаєр закликає до прискорення виборів в Донбасі

4 березня 2016, 06:40
Міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмайєр заявив про неприпустимість затягування підготовки та проведення виборів. Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на власного кореспондента

“Ясно одне: ці вибори не можна далі відкладати ad calendas graecas", - наголосив міністр.

Також він підкреслив, що саме проведення виборів є основним рушієм прогресу в питанні політичного врегулювання конфлікту в Донбасі.

Відео дня

Штайнмаєр визнав, що просування в усіх сферах, щодо яких ведуться переговори, особливо в політичній, практично відсутність, а вибори за місцевими законами є головною надією на знаходження компромісу для вирішення ситуації.

За його словами, становище "дуже складне". Згадуючи про невдалу 32-гу зустріч робочої групи, він зазначив, що це свідчить про те, що сторони ще далеко від знаходження компромісу.

Основною вимогою проведення виборів, за словами Штайнмаєра, має бути безпека.

"Це основна вимога - без безпеки не може бути виборів", - підкреслив міністр.

Переговорні сторони попросили ОБСЄ розробити план розгортання міжнародної місії для забезпечення контролю, з яким би погодились обидві сторони.

Нагадаємо, по закінченні засідання Нормандської четвірки очільник МЗС України Павло Клімкін заявив, що попередніх узгоджених результатів ще немає.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу НВ

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо НВ
X