Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Шокін зруйнував мрію Януковича про допит в Росії

27 серпня 2015, 15:08
436
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Раніше Янукович просив організувати скайп-допит

Генпрокурор України Віктор Шокін відмовив втікачеві, екс-президенту Віктору Януковичу в тому, щоб слідчий української прокуратури поїхав в Російську Федерацію для допиту політика

Керівник ГПУ пояснив, що це не передбачено українським законодавством, пише Інтерфакс-Україна.

Шокін уточнив, що захист Януковича не повідомляв ГПУ про його місце знаходження.

Генпрокурор також зазначив, що у вересні він має намір виступити у Верховній Раді, де відзвітує по ходу розслідування резонансних справ.

"Я маю намір у вересні проінформувати депутатів про стан слідства... майдановских справ, по злочинам попередньої влади... По боротьбі з корупцією""- уточнив Шокін.

Раніше адвокат Януковича Віталій Сердюк повідомив, що 27 серпня слідству буде надана адреса проживання екс-президента України Віктора Януковича в Ростові-на-Дону (Росія).

Генпрокуратура викликала Януковича 11 серпня для проведення слідчих і процесуальних дій. В той же час його захист заявляв про те, що погоджує з органами слідства порядок проведення допиту в режимі відеоконференції.

28 липня була розпочата процедура заочного засудження шести колишніх високопоставлених українських чиновників, в тому числі екс-президента Януковича.

У Генпрокуратурі раніше заявляли, що не отримали підтверджень про місцезнаходження Януковича ні від нього, ні від представників Російської Федерації. У ряді кримінальних проваджень, у яких підозрюваним проходить Янукович, він оголошений в розшук у зв'язку з тим, що переховується від слідства.

Головне

Україна/Політика

8 грудня, 12:07

article_img
Як чиновник часів Януковича Злочевський добився закриття кримінальних справ і перетворився на топ-олігарха - розслідування НВ