Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Секретар РНБО прокоментував бажання Росії "закрити питання Криму"

15 лютого 2016, 15:14
1419
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Єдиний спосіб для РФ закрити питання - "забратись з окупованих територій"

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов заявив, що Україна не буде вважати питання окупованих територій "закритим", поки вони не будуть звільнені від агресора

Так він прокоментував заяву прем'єр-міністра Росії Дмитра Медведєва, сказано в повідомленні на сайті РНБО.

"Росія мріє закрити питання Криму? Але це питання ніколи не буде закритим для нас та для світової спільноти, як і питання Донбасу, поки окуповані території не повернуться до складу України, і доки не будуть відновлені кордони нашої держави, що були визнані світовим співтовариством", - сказав Турчинов.

Він додав, що єдина можливість "закрити питання" для Російської Федерації - "забратись з окупованих територій".

Турчинов також зазнчив, що Росія "з часом не буде здатна не тільки утримувати національно-територіальні автономії, але й території, що були відірвані від інших країн, починаючи від Далекого Сходу і закінчуючи крайніми західними областями" через глибоку кризу та самоізоляцію.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко під час підсумкової прес-конференції, яка відбулася 14 січня серед пріоритетів на 2016 рік назвав боротьбу за повернення Криму.

"Ми запропонуємо створити міжнародний механізм з деокупації півострова. Оптимальним форматом для початку такого механізму я розглядаю формат "Женева плюс": за участю наших партнерів із ЄС, США, і, можливо, країн - підписантів Будапештського меморандуму", - уточнив Порошенко.

21 січня прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков заявив, що немає необхідності обговорювати питання Криму з українською владою, оскільки такого питання не існує.

Головне

Україна/Політика

11 грудня, 11:55

article_img
Два політики та шоумен. Опитування КМІС назвало лідерів президентських виборів -2019

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися