Савченко вважає, що "її закон" не потребує змін

2 серпня 2016, 15:16
407
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Савченко проти змін у "свій закон"

Народний депутат Надія Савченко переконана, що "її закон" щодо врахування кожного дня, проведеного ув'язненим в СІЗО, за два правильний і не потребує змін

Натомість, за словами Савченко, Кримінальний кодекс має передбачати збільшення термінів за тяжкі злочини, повідомляє Укрінформ.

"Я збираюся вносити зміни не до закону, а збираюся вносити в решту законів і до самої системи. Через те, що закон є як аксіома в математиці, ідеально вірний, правильний. Він діє на захист прав людини, незалежно від того, яка людина - погана чи хороша. Для того, щоб не виходили раніше злочинці, які дійсно скоїли тяжкі злочини, треба просто переписати Кримінальний кодекс і давати людям за такі злочини набагато більший термін відсидки", - зазначила депутат.

Вона також заявила, що "не потрібно змінювати сам закон, а потрібно змінювати всю систему під цей закон".

Нагадаємо, Верховна Рада України прийняла внесений Савченко законопроект 26 листопада 2015 року. Закон зобов'язує суди враховувати засудженим до позбавлення волі кожен день, який вони провели в слідчих ізоляторах до винесення вироку, як два дня відбуття покарання.

Раніше в ГПУ заявили, що згідно з так званого "закону Савченко", під звільнення від відбування покарання підпадає 6 тисяч засуджених, з яких 4, 6 тисяч - за вчинення тяжких та особливо тяжких злочинів. Так, у відомстві виступили за зміни в так званий "закон Савченко" у зв'язку з його небезпекою для суспільства.

Міністр юстиції України Павло Петренко також зазначив, що "закон Савченко"необхідно внести зміни, згідно з якими особам, які вчинили тяжкі злочини, не буде надаватися право на дострокове звільнення.

Головне

article_img
Кабмін запропонував РНБО ввести нові санкції проти Росії

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися