15 листопада 2018, четвер

Сакварелідзе відповів на звинувачення Корбана в несплаті за готель і ресторан

5 коментувати
Давид Сакварелідзе готовий показати копії чеків
Фото: Давид Сакварелідзе via Facebook

Давид Сакварелідзе готовий показати копії чеків

Заступник генпрокурора Давид Сакварелідзе відкидає звинувачення бізнесмена Геннадія Корбана в несплаті рахунка за проживання в готелі в Дніпропетровську і обслуговування в ресторані

У Facebook Сакварелідзе написав, що 14 травня 2014 року, будучи депутатом парламенту Грузії, він зі своїми друзями і соратниками, також депутатами парламенту Грузії Георгієм Вашадзе, Кобою Накопія, екс-послом Грузії в Україні Григолом Катамадзе та Михеїлом Саакашвілі поїхали в Дніпропетровськ, щоб підтримати дніпропетровців у боротьбі за цілісність України.

Він нагадав, що посаду губернатора Дніпропетровської області в той час обіймав Ігор Коломойський.

"Була узгоджена наша зустріч з губернатором, але, коли ми приїхали, його на місці не виявилося. Нас зустріли його заступники та голова обласної ради. Вони ж запропонували нам залишитися на один день і дочекатися повернення Ігоря Коломойського. Привезли в готель і запропонували разом пообідати", - розповів Сакварелідзе.

За його словами, після обіду делегація відвідала блокпости, поспілкувалася з добровольцями, провела зустрічі зі ЗМІ та представниками громадськості Дніпропетровська. Потім на той момент заступник губернатора Геннадій Корбан і його соратники запросили їх на вечерю в тому ж готелі. На наступний день відбулася зустріч з Коломойським і грузинська делегація зібралася повертатися в Київ.

Сакварелізде підкреслює, що проживання в готелі члени делегації оплатили.

"Коба Накопія, наш товариш і депутат парламенту Грузії, як це зазвичай властиво грузинам, вирішив розплатитися і взяти на себе ці витрати", - уточнив заступник генпрокурора.

Однак, додає Сакварелідзе, на рецепції був пред'явлений рахунок не тільки за проживання, але і за згадану вечеря і обід, на які делегація була запрошена самим же Корбаном.

"Потім ми довго сміялися через цей випадок і у вигляді пам'ятки про цей курйоз вирішили зберегти цей чек як символ "гостинності" команди Коломойського. Напевно, Геннадій Корбан звик змушувати своїх гостей платити не тільки за свої, але й за його власні обіди та вечері, рівно також, як і звик не платити податки в державний бюджет України", - розповів Сакварелідзе.

Він запевнив, що зателефонував своєму товаришеві Кобі Накопія і попросив його прислати всі платіжки. Їх копії Сакварелідзе обіцяє незабаром оприлюднити і відправити безпосередньо Корбану.

"Також хочу заявити, що я готовий оплатити кожен літр того бензину, який наші "гостинні" господарі витратили на наше пересування під час того візиту", - заявив заступник генпрокурора.

Раніше бізнесмен Геннадій Корбан, характеризуючи заступника генпрокурора Давида Сакварелідзе, заявив, що він разом з іншими грузинськими колегами забув закрити рахунок за готель і ресторан в Дніпропетровську.

Ми у 2020 році. Як зміниться Україна?

Цього четверга, 15 листопада, відбудеться фінальна лекція НВ з циклу "Україна 2020. Що чекає країну"

Що можемо зробити ми, щоб Україна нарешті стала успішною країною?

Прийти на лекцію
Ukraine-2020

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Політика ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: