Сакварелідзе відповів на звинувачення Корбана в несплаті за готель і ресторан

20 листопада 2015, 12:50
4535
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Фото: Давид Сакварелідзе via Facebook

Давид Сакварелідзе готовий показати копії чеків

Заступник генпрокурора Давид Сакварелідзе відкидає звинувачення бізнесмена Геннадія Корбана в несплаті рахунка за проживання в готелі в Дніпропетровську і обслуговування в ресторані

У Facebook Сакварелідзе написав, що 14 травня 2014 року, будучи депутатом парламенту Грузії, він зі своїми друзями і соратниками, також депутатами парламенту Грузії Георгієм Вашадзе, Кобою Накопія, екс-послом Грузії в Україні Григолом Катамадзе та Михеїлом Саакашвілі поїхали в Дніпропетровськ, щоб підтримати дніпропетровців у боротьбі за цілісність України.

Він нагадав, що посаду губернатора Дніпропетровської області в той час обіймав Ігор Коломойський.

"Була узгоджена наша зустріч з губернатором, але, коли ми приїхали, його на місці не виявилося. Нас зустріли його заступники та голова обласної ради. Вони ж запропонували нам залишитися на один день і дочекатися повернення Ігоря Коломойського. Привезли в готель і запропонували разом пообідати", - розповів Сакварелідзе.

За його словами, після обіду делегація відвідала блокпости, поспілкувалася з добровольцями, провела зустрічі зі ЗМІ та представниками громадськості Дніпропетровська. Потім на той момент заступник губернатора Геннадій Корбан і його соратники запросили їх на вечерю в тому ж готелі. На наступний день відбулася зустріч з Коломойським і грузинська делегація зібралася повертатися в Київ.

Сакварелізде підкреслює, що проживання в готелі члени делегації оплатили.

"Коба Накопія, наш товариш і депутат парламенту Грузії, як це зазвичай властиво грузинам, вирішив розплатитися і взяти на себе ці витрати", - уточнив заступник генпрокурора.

Однак, додає Сакварелідзе, на рецепції був пред'явлений рахунок не тільки за проживання, але і за згадану вечеря і обід, на які делегація була запрошена самим же Корбаном.

"Потім ми довго сміялися через цей випадок і у вигляді пам'ятки про цей курйоз вирішили зберегти цей чек як символ "гостинності" команди Коломойського. Напевно, Геннадій Корбан звик змушувати своїх гостей платити не тільки за свої, але й за його власні обіди та вечері, рівно також, як і звик не платити податки в державний бюджет України", - розповів Сакварелідзе.

Він запевнив, що зателефонував своєму товаришеві Кобі Накопія і попросив його прислати всі платіжки. Їх копії Сакварелідзе обіцяє незабаром оприлюднити і відправити безпосередньо Корбану.

"Також хочу заявити, що я готовий оплатити кожен літр того бензину, який наші "гостинні" господарі витратили на наше пересування під час того візиту", - заявив заступник генпрокурора.

Раніше бізнесмен Геннадій Корбан, характеризуючи заступника генпрокурора Давида Сакварелідзе, заявив, що він разом з іншими грузинськими колегами забув закрити рахунок за готель і ресторан в Дніпропетровську.

Головне

Політика

Вчора, 14:24

article_img
Прозорі стіни та молодь. НВ побувало у передвиборчому штабі Зеленського
Картки

Вчора, 09:17

article_img
Я хочу проголосувати на виборах, але буду не в Україні. Що мені робити?
Країни

Вчора, 13:51

article_img
Три британські міністри хочуть відкласти Brexit

Вибір редакції

Політика

Вчора, 12:33

article_img
Політолог намалював портрет типового виборця Володимира Зеленського
Food&Drink

Вчора, 19:14

article_img
Морепродукти і національна кухня. Головні тренди українського ресторанного ринку
Країни

Вчора, 08:18

article_img
Шестеро британців розповіли, чому змінили свою думку про вихід із ЄС після референдуму

ТОП 3

Політика

22 лютого, 08:06

article_img
Справжнє обличчя містера Зе. Погляди, зв'язки та наміри Володимира Зеленського
25770
Політика

Вчора, 20:24

article_img
Кравчук: "Це сором і ганьба, що немає президентської пенсії"
14154
Політика

Вчора, 18:53

article_img
Абромавичус, Данилюк та інші поділилися враженнями від спілкування з Зеленським
10210