Сакварелідзе анонсував створення нової партії разом з Каськом, Федоріним і Чумаком

4 коментувати
В команду Сакварелідзе вже увійшли народний депутат від БПП Віктор Чумак, екс-головний редактор українського Forbes Володимир Федорін і колишній заступник генерального прокурора Віталій Касько
Фото: Davit Sakvarelidze via Facebook

В команду Сакварелідзе вже увійшли народний депутат від БПП Віктор Чумак, екс-головний редактор українського Forbes Володимир Федорін і колишній заступник генерального прокурора Віталій Касько

Колишній заступник генерального прокурора Давід Сакварелідзе анонсував створення в Україні нової політичної партії

У Facebook він повідомив, що етап попередніх консультацій вже завершено. Назву партії Сакварелідзе не озвучив.

"Ми створюємо команди в регіонах і пропонуємо приєднатися до нас усім тим, хто вірить у майбутнє України і готовий віддано працювати для її процвітання і розвитку", - зазначив Сакварелідзе.

У команду Сакварелідзе вже увійшли народний депутат від БПП Віктор Чумак, екс-головний редактор українського Forbes Володимир Федорін і колишній заступник генерального прокурора Віталій Касько.

"Ми, об'єднавши свою енергію і зусилля, почали процес формування абсолютно нової за своєю суттю й принципами політичної сили, яка приведе Україну в клуб успішних країн", - зазначив Сакварелідзе.

Цілями партії він назвав: захист державного суверенітету і відновлення територіальної цілісності України; знищення олігархічно-клептократичною системи шляхом повної і категоричної зміни політичної еліти; створення сильної держави, заснованої на справедливості, взаємній повазі і довірі; об'єднання українського суспільства навколо абсолютного неприйняття корупції; розвиток в Україні товариства відкритого доступу.

Раніше народний депутат від БПП Сергій Лещенко заявив про початок процесу створення нової право-ліберальної партії. За даними НВ, нову політсилу будуть створювати на базі Демальянсу, вона об'єднає народних депутатів, громадських активістів та відомих реформаторів. Перший з'їзд нової політсили планується в першій декаді липня.


Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Політика ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: