Садовий: Самопоміч в даний момент не об'єднуватиметься з партією Гриценка

31 травня 2018, 19:01

Мер Львова та лідер Об'єднання Самопоміч Андрій Садовий заявив, що його політична партія в даний момент не збирається об'єднуватися з іншими політичними силами для участі в президентських виборах 2019 року.

Про це він повідомив в ефірі Радіо НВ.

"Я це бачу як рекламну виборчу кампанію, де намагаються використовувати моє ім'я без моєї згоди. Це в принципі некоректно", - прокоментував мер Львова інформацію про декілька встановлених в Україні білбордів із закликом до об'єднання його політичної сили з партією Анатолія Гриценка Громадянська позиція.

Відео дня

Андрій Садовий наголосив, що Самопоміч є самодостатньою партією, яка має своє бачення розвитку країни, і підтвердив участь кандидата від неї в майбутніх президентських виборах.

Нагадаємо, що раніше поблизу Києва з'явилися білборди із зображенням мера Львова і лідера Об'єднання Самопоміч Андрія Садового та лідера партії Громадянська позиція Анатолія Гриценка з гаслом "Об'єднайтесь заради країни".

Лідер партії Громадянська позиція Анатолій Гриценко відкинув можливе відношення його з Андрієм Садовим до розміщення даних білбордів.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу НВ

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо НВ
X