Саакашвілі заявив, що в Україні майже неминуче відбудуться дострокові парламентські вибори

13 квітня 2016, 07:07
1388
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Фото: www.facenews.ua

За словами Саакашвілі, представники олігархів і місцевих кланів нервують, бо бояться перемоги його команди на можливих дострокових виборах у Раду

Глава адміністрації Одеської області, екс-президент Грузії Михеїл Саакашвілі вважає, що в найближчі місяці в Україні скоріше за все будуть проведені дострокові вибори до парламенту, які закінчаться перемогою "молодих реформаторів". Про це він заявив у прямому включенні в ефірі грузинського телеканалу, повідомляє Інтерфакс-Україна

"Імовірність проведення дострокових парламентських виборів дуже висока. Я вважаю, що, виходячи з сьогоднішньої ситуації на Україні, вони майже неминучі в найближчі місяці", - заявив він.

Саакашвілі висловив упевненість в успіху на виборах "молодих реформаторів", які зібралися в його команді.

"Сьогодні ті люди, які зібралися навколо мене - молоді реформатори, мають шанси виграти будь-які вибори в Україні. Про це знають представники місцевих кланів і олігархів, тому дуже нервують і вся їхня пропаганда спрямована проти мене", - сказав глава Одеської ОДА.

Також Саакашвілі розповів про чутки щодо можливого його призначення главою адміністрації президента.

"Тут це найприбутковіша посада. Через главу адміністрації президента проходять всі фінансові потоки в Україні, але я ніколи не робив гроші на посаді. Мені цього не треба. Я не прагну зайняти в Україні якусь посаду. Я хочу сприяти молодим українським політикам вийти на арену", - запевнив політик.

Нагадаємо, днями Міхеїл Саакашвілі зробив різку заяву щодо нового Кабміну, закликавши депутатів не голосувати за його затвердження.

До цього, коментуючи відставку з прем'єрського поста Арсенія Яценюка, Саакашвілі зробив це як результат своєї боротьби.