Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Саакашвілі vs Яценюк: Одеський губернатор звинуватив олігархів у протидії

13 березня 2016, 20:35
935
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Фото: Михэил Саакашвили\ Facebook

У розпал конфлікту між головою Одеської ОДА Міхеїлом Саакашвілі і прем'єр-міністром Арсенієм Яценюком перший повідомив про перенесення призначених на 15 і 16 березня Антикорупційних форумів у Дніпропетровську і Запоріжжі через відмову в оренді приміщення, повідомив він на своїй сторінці у Facebook

Одеський чиновник пов'язує подібні перешкоди з протидією олігарха Ігоря Коломойського. Також Саакашвілі заявив про проблеми в організації одеської альтернативної митниці. За його словами, в цьому йому перешкоджає команда прем'єр-міністра Яценюка.

"У нашій рідній Одесі посилюється всебічне протистояння Яценюка і його команди, включаючи главу ГФС Насирова, одному з наших головних проектів "Відкритий митний простір", тепер до цього протистояння активно підключилися і міська влада. На наступному тижні я буду змушений безвиїзно перебувати в Одесі, щоб захистити можливість створення такої митниці", - написав Саакашвілі.

У той же час одеський губернатор повідомив, що заплановані Антикорупційні форуми  зрештою будуть проведені, оголосивши про їх проведення 20 і 21 березня в Дніпропетровську і Запоріжжі відповідно.

Нагадаємо, протистояння двох політиків вийшло в публічну площину. В одному з останніх інтерв'ю Саакашвілі звинуватив Яценюка у співпраці з олігархами. За його словами, "час Яценюка минув".

У свою чергу, Яценюк заявив, що вважає популістів одним з ключових факторів, дестабілізуючих зараз Україну.

Головне

Україна/Політика

11 грудня, 11:55

article_img
Два політики та шоумен. Опитування КМІС назвало лідерів президентських виборів -2019

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися