Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Саакашвілі у своєму новорічному привітанні розповів про головні здобутки Одеської області

31 грудня 2015, 14:02
981
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Фото: Прес-служба президента України

Голова Одеської обласної держадміністрації Міхеїл Саакашвілі звернувся до українців з новорічним відеозвернення, в якому розповів про головні досягнення області за цей рік

Відеоролик Саакашвілі опублікував на своїй сторінці в Facebook.

"Для мене минулий рік був дуже знаменним. Я переїхав в Одесу і відразу ж прив'язався до мешканців цього чудового міста і особливої області. Багато чого нам вдалося зробити, але, звичайно, залишилися великі плани", - заявив одеський губернатор.Зокрема, Саакашвілі розповів про створення в Одесі першого в Україні центру адміністративних послуг, про запуск у місті нової патрульної поліції, а також про будівництво нового міжнародного аеропорту, який, за словами голови Одеської ОДА, повинен відкритися в 2016 році.

Саакашвілі також зазначив, що почалося будівництво та відновлення капітальної дороги Одеса-Рені.

Особливу увагу він приділив реформи одеської митниці. Зокрема, Саакашвілі заявив, що в наступному році буде запущена електронна митниця, яка дозволить вантажам рухатися набагато швидше, а також повністю викорінить корупцію в цій сфері.

"За минулий рік Одеса ставала світовим брендом. Про нас писали у всіх провідних світових виданнях і писали тільки позитивне...І ми будемо далі популяризувати Одесу і Одещину, тому що я вірю, що у цій галузі, у кожного її жителя просто чудові перспективи", - підкреслив Саакашвілі.

Головне

Україна/Політика

11 грудня, 11:55

article_img
Два політики та шоумен. Опитування КМІС назвало лідерів президентських виборів -2019

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися