Саакашвілі прокоментував рішення соратників готуватися до виборів

19 липня 2016, 17:00
684
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Фото: Наталія Кравчук / НВ

Молоді реформатори стануть основою однієї великої політсили, вважає Саакашвілі

Голова Одеської обласної державної адміністрації Міхеїл Саакашвілі в інтерв'ю НВ прокоментував рішення членів його команди почати підготовку до парламентських виборів

Він повідомив, що колишній заступник генпрокурора Давид Сакварелідзе поки не створив партію - є тільки група без назви і конкретної структури.

"Треба розуміти, навіщо взагалі створюються партії, - щоб брати участь у виборах. Наступні вибори, відповідно до Конституції України, пройдуть через три роки. Сенсу створювати зараз партію для виборів я не бачу. Але з одним застереженням: якщо вони будуть через три роки", - сказав Саакашвілі.

На думку голови Одеської ОДА, щоб вибори пройшли раніше, спочатку потрібно змусити парламент призначити їх - сам він цього не зробить.

"Щоб змусити, потрібно робити не партію, а створювати хвилю. Хвиля не може мати політичної структури, це стихійна річ. Я думаю, потрібно працювати на те, щоб оновити політичну систему, запустити цю хвилю і змусити парламент призначити нові вибори. І тоді вже, коли вибори призначать на наступну весну, структурувати партії", - зазначив Саакашвілі.

Він висловив упевненість, що молоді реформатори стануть основою однієї великої політичної сили.

"Туди підуть молоді депутати і, напевно, Сакварелідзе та інші. Мій прогноз - це відбудеться до весни наступного року. І люди будуть голосувати не за коаліцію, а за одну велику політсилу. Це буде абсолютно нова сила", - спрогнозував Саакашвілі.

Повне інтерв'ю з Міхеїлом Саакашвілі читайте у свіжому номері журналу Новое Время №26 від 22 липня 2016 року.

Зверніть увагу

29 грудня 2018, 11:53
Компанії/Ринки
thumb img
Спецпроект
29 грудня 2018, 11:53
4 січня, 09:45
Лонгріди
thumb img
Спецпроект