Розвідка повідомила про створення сайту "Росія вбиває"

19 березня 2016, 08:55
3182
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
В мережі з’явився сайт, на якому активісти будуть публікувати аналітику та інформаційні матеріали про факти російської агресії в Україні, повідомляє прес-служба Головного управління розвідки Міноборони

Ресурс створений за ініціативи волонтерів та журналістів. "Росія цілеспрямовано намагається зруйнувати інфраструктуру Донбасу і зробити з нього терористичний гнійник, який заважатиме жити всій країні", - зазначили організатори ініціативи #‎RuSSiaKIlls.

За оцінками організаторів сайту, до якого причетний також відомий в Україні рух Інформаційний спротив, Росія продовжує відправляти в Донбас своїх кадрових військових та порушує взяті на себе зобов’язання за Мінськими угодами припинити обстріли сходу України.

За даними ООН, число загиблих внаслідок проведення АТО в Україні складає понад 9 тисяч чоловік, 2 тисячі з них були мирними мешканцями. "Багато хто з яких, загинули в результаті невибіркових ракетних і мінометних обстрілів бойовиків", - вказано в повідомленні нового сайту.

Переглянути презентований сайт можна тут. (на сайті використовуються фотоматеріали, не рекомендовані для перегляду до 18 років).

В той же час ситуація на сході залишається напруженою, російські найманці продовжують атакувати позиції української армії, порушуючи Мінські угоди.

Зверніть увагу

30 грудня 2018, 10:35
Компанії/Ринки
thumb img
Спецпроект
30 грудня 2018, 10:35
4 січня, 09:45
Лонгріди
thumb img
Спецпроект