Реформами в Україні займеться нове відомство

0 коментувати
В Україні створено Проектний офіс реформ

В Україні створено Проектний офіс реформ

Для прискорення змін у бюджетній, податковій та митній сферах в Україні створено нове відомство – Проектний офіс реформ, повідомляє прес-служба Міністерства фінансів

"Головне завдання проектного офісу полягає в супроводі і координації процесу реформ, які впроваджує Мінфін, а також у наданні якісних консультацій щодо того, як ці зміни краще впроваджувати", - пояснили в Мінфіні.

Офіс буде функціонувати як підрозділ Міністерства фінансів. Його співробітники займуться розробкою пропозицій щодо реформ у сфері публічних фінансів, залученням експертів і координацією діяльності робочих груп.Також в коло завдань нового відомства Мінфіну увійшло проведення обговорень і моніторинг процесу та результатів проведених реформ з органами державної влади, бізнесом і громадськістю, а також координація співпраці Мінфіну з радниками та експертами, які працюють в Україні в рамках проектів технічної допомоги, сказано в повідомленні.

У лютому Адміністрація президента назвала реформи держуправління та охорони здоров'я найбільш відсталими.

Новий прем'єр Володимир Гройсман пообіцяв до кінця травня представити план дій Кабміну з конкретними термінами реалізації заявлених цілей.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Політика ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: