Радянський Путін, влучний Саакашвілі і новий Майдан: топ-5 думок

20 грудня 2015, 20:21
1803
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Кадр з відео

Віталій Сич: Глава МВС, тыкающий, матюкається і ображає іншої людини публічно - поганий знак для країни

Найкращі думки тижня – вибір редакції

«Здається, що терміни – це дрібниця, але я була свідком того, що людей може зачепити дуже недоречно вжите «ватник», - журналістка Анастасія Станко пояснює, як подолати мову ненависті, говорячи про Донбас.

«Аваков міг вчинити таку ж законну процедуру, яку його колеги радять всім іншим - подати на Саакашвілі в суд за наклеп. Не потрібно матюкатися і метати стакани», - головний редактор НВ Віталій Сич міркує про скандал між Саакашвілі і Аваковим.

«На нічному сеансі немає жодного вільного місця, навколо глядачі в брендованих футболках: вони влаштовують овацію після першого ж титру», - учасник гурту ТНМК Фоззі розповідає, як сходив на прем'єру сьомих Зоряних Воєн.

«Майдани – метеорологічна станція українського суспільства. Кожен раз вони показують: країну лихоманить. І буде лихоманити до того часу, поки нова влада не зважиться на перезавантаження», - історик Ярослав Грицак пояснює, чому третього Майдану не потрібно боятися.

«Путін повернувся до стилістики радянських часів, коли потрібно слухати не слова, а те, що за ними стоїть. І основне послання полягає в тому, що у Росії немає ресурсів на серйозну воєнну операцію в Україні», - російський політолог Дмитро Орєшкін аналізує виступ Путіна на щорічній прес-конференції.