Рада звернулася до сенату Франції щодо неприпустимості скасування санкцій проти РФ

31 травня 2016, 18:05
540
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Постанову підтримали 227 нардепів

У вівторок, 31 травня, депутати Верховної Ради України прийняли звернення до Сенату Франції щодо неприпустимості скасування санкцій проти Росії

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Відповідну постанову №4731 підтримали 227 народних депутатів.

"Верховна Рада України закликає Сенат Французької Республіки не допустити прийняття рішення, яке може бути сприйнято РФ як ослаблення єдності позицій Європейського Союзу щодо неприйнятності і засудження протиправних дій Москви на міжнародній арені, а також підірвати зусилля Французької Республіки, спрямовані на мирне врегулювання ситуації навколо України", - йдеться в тексті звернення.

Крім того, депутати закликали Сенат Франції рішуче засудити порушення Росією основоположних норм і принципів міжнародного права, а також сприяти продовженню тиску на РФ як на країну, яка грубо порушує ряд міжнародних договорів.

Нагадаємо, раніше нижня палата французького парламенту проголосувала за резолюцію, яка закликає уряд країни виступити за зняття економічних санкцій проти кремлівського режиму, введених Заходом у відповідь на агресію проти України.

Проект резолюції на голосування запропонував депутат Тьєррі Маріані, який є співголовою асоціації Франко-російський діалог.

Після цього Міністерство закордонних справ Франції прокоментувало прийняту нижньою палатою французького парламенту резолюцію про зняття економічних санкцій проти Росії.

Зверніть увагу

30 грудня 2018, 10:35
Компанії/Ринки
thumb img
Спецпроект
30 грудня 2018, 10:35
4 січня, 09:45
Лонгріди
thumb img
Спецпроект