Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Рада вирішує долю безвізового режиму. Онлайн-трансляція

5 листопада 2015, 10:24
1041
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

У Раді сьогодні "безвізовий" четвер

Сьогодні, 5 листопада, Верховна Рада розглядатиме пакет законопроектів, які стосуються лібералізації візового режиму з Євросоюзом

Будуть розглянуті закони про зовнішню трудову міграцію, протидію нелегальній міграції, а також документи, які стосуються удосконалення процедури документування осіб.

Раніше вжити необхідні для встановлення безвізового режиму з ЄС закони закликав президент Петро Порошенко.

Разом з тим, народні депутати, представники Кабміну та активісти говорять про неспроможність багатьох законопроектів.

Так, народний депутат Ірина Геращенко повідомила, що виникла проблема з прийняттям законопроектів через пасивність комітетів Ради.

"У нас було три тижні для доопрацювання дійсно недосконалих урядових законів до другого читання і для ознайомлення та експертизи з законопроектами, які завтра будуть прийматися у першому читанні. Але більшість комітетів не змогла зібратися за ці три тижні - не було кворуму!" - написала Геращенко на Facebook.

Міністр юстиції Павло Петренко заявив, що в парламенті пробують змінити суть двох важливих законів, які можуть стати на захист майна корупціонерів від арештів і конфіскації.

Мова йде про законопроекти, які вдосконалюють спеціальну конфіскацію (№2541а) і арешт майна (2540а), що корупціонери і інші злочинці отримали незаконно.

Прокоментував підготовку цих законопроектів і Голова правління Центру протидії корупції Віталій Шабунін.

"У разі їх прийняття погіршаться і без того складні в застосуванні норми Кримінального і Кримінально-процесуального кодексу", - написав він у своєму блозі на УП.

Раніше Порошенко нагадав, що Верховна Рада повинна до понеділка, 9 листопада, прийняти 9 з 13 законів для запровадження безвізового режиму між Україною і Європейським Союзом.

Головне

Україна/Політика

11 грудня, 11:55

article_img
Два політики та шоумен. Опитування КМІС назвало лідерів президентських виборів -2019

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися