Рада виключила російські телепередачі зі списку європейських

17 травня 2016, 14:22
269
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Рада виключила російські телепередачі зі списку європейських - фото

Передачі держави-агресора не увійшли в список європейських

Верховна Рада у вівторок, 17 травня, внесла зміни в закон Про телебачення і радіомовлення, який визначає передачі європейського виробництва

Як повідомляє кореспондент Уніан, законопроект №2766 підтримали 229 народних депутатів.

Згідно з документом, у проміжках часу між 7:00 та 23:00 передачі європейського виробництва, а також виробництва США і Канади, повинні становити не менше 70% загального тижневого обсягу мовлення, в тому числі не менше 50% загального тижневого обсягу мовлення - передачі українського виробництва.

У той же час у радіопрограмах музичні твори українських авторів і виконавців повинні становити не менше 50% загального щотижневого обсягу мовлення. До передач європейського виробництва відносяться передачі, виготовлених на замовлення або за участю юридичних осіб, які ратифікували Європейську конвенцію про транскордонне телебачення.

У разі, якщо передача створена за замовленням або за участю однієї або кількох юридичних осіб - резидентів держави, визнаних Радою державою-агресором, така передача не може вважатися передачею європейського чи українського виробництва.

Журнал НВ (№ 22)

Справа Порошенка

Експрезиденту Петрові Порошенку світить одразу декілька кримінальних справ. Які їх перспективи?

Читати журнал