Рада продовжила мораторій на продаж землі

10 листопада 2015, 19:01
Верховна Рада України продовжила до 1 січня 2017 року мораторій на продаж земель сільськогосподарського призначення

За закон №3404 Про внесення змін до розділу X Перехідних положень Земельного кодексу України щодо продовження заборони відчуження сільськогосподарських земель у вівторок, 10 листопада, проголосували 309 депутатів, передає Інтерфакс-Україна.

Відео дня

Прийнятий закон передбачає, що до набуття чинності закону про обіг земель сільськогосподарського призначення, але не раніше 1 січня 2017 року, не допускається купівля-продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності.

В ході обговорення закону керівник парламентського комітету з питань аграрної політики та земельних відносин Тарас Кутовий із фракції БПП запропонував, щоб Кабінет міністрів України до 1 березня 2016 року розробив документи, що стосуються земельних питань.

Лідер фракції Блок Петра Порошенка Юрій Луценко заявив, що парламент чекає від уряду "цивілізованого європейського порядку обігу землі".

Повідомляється також, що в ході обговорення закону фракції ВО Батьківщина і Радикальної партії пропонували продовжить мораторій на 5 років – до 1 січня 2020 року

Раніше НВ писало про те, що вільно купувати і продавати землю фермери зможуть не раніше, ніж через кілька років.

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу NV

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо NV
X