Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Рада прийняла три закони з "безвізового пакету"

4 лютого 2016, 19:47
1144
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Рада схвалила три "безвізові" закони

У четвер, 4 лютого, Верховна Рада України прийняла три закони з так званого "безвізового пакету". Прийняття цих законів є обов'язковою умовою для отримання Україною позитивного рішення про введення безвізового режиму

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Зокрема, Рада прийняла закон щодо негайного розгляду судами позовів про примусове видворення чи затримання іноземців та осіб без громадянства.

За законопроект №3154, який вносить зміни до Кодексу адміністративного судочинства щодо негайного розгляду судами позовів про примусове видворення або щодо затримання з метою ідентифікації та забезпечення примусового видворення іноземців та осіб без громадянства відповідно до міжнародних договорів про реадмісію, проголосував 231 народний депутат.

Відповідно до змін, позови Міграційної служби про примусове видворення іноземців, а також адміністративні позови іноземців про оскарження рішень про примусове видворення, будуть розглядатися судами у п'ятиденний термін. Справи про затримання іноземців чи осіб без громадянства суди повинні розглядати невідкладно, але не пізніше триденного терміну.

Крім того, Рада ухвалила закон №3155 про внесення змін до Закону України Про біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту щодо вдосконалення процедури документування осіб. Його підтримали 234 нардепи.

Нагадаємо, сьогодні Рада схвалила зміни в Цивільний процесуальний кодекс України. Тепер Україна буде видавати документи про народження або смерть на окупованих територіях. Цей законопроект також був частиною "безвізового пакету".

Таким чином, у четвер, 4 лютого, Рада схвалила три законопроекти з "безвізового пакету".

Раніше Порошенко заявив, що направить у Верховну Раду залишилися проекти законів, необхідних для скасування візового режиму з Європейським Союзом.

Європейська комісія опублікувала 18 грудня свій офіційний звіт щодо лібералізації візового режиму між Україною та Євросоюзом, в якому визнала виконання українською стороною умов для скасування віз.

Головне

Україна/Політика

11 грудня, 11:55

article_img
Два політики та шоумен. Опитування КМІС назвало лідерів президентських виборів -2019

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися