Рада на покриття дефіциту Пенсійного фонду перенаправила з держбюджету 14 млрд

0 коментувати
Прийнятий закон дозволяє покрити дефіцит ПФУ у січні 2016 року

Прийнятий закон дозволяє покрити дефіцит ПФУ у січні 2016 року

Парламент України підтримав пропозицію Кабміну про перенаправлення 14 млрд гривень, передбачених у держбюджеті на субвенції місцевим бюджетам і обслуговування державного боргу, на покриття дефіциту Пенсійного фонду України на початку 2016 року

За відповідний законопроект Про внесення змін до додатку № 3 закону "Про держбюджет-2015" щодо видатків ПФУ проголосували 306 народних депутатів при необхідному мінімумі в 226 голосів, передає Інтерфакс-Україна.

Як говориться в пояснювальній записці до документа, реалізація закону сприятиме своєчасній виплаті пенсій в січні майбутнього року.

При цьому наголошується, що очікуваний обсяг власних надходжень ПФУ буде недостатнім для забезпечення виплати пенсій у наступному місяці, оскільки планований залишок коштів Фонду на кінець 2015 року буде зменшено у зв'язку з необхідністю повернення наданих йому протягом року позик, а також внаслідок зменшення до 22% ставки єдиного соціального внеску.

Нагадаємо, раніше Рада прийняла закон №3628, що дозволяє оптимізувати соціальні видатки, і №3688 про зміни в податковий кодекс, необхідні для ухвалення Держбюджету на 2016 рік.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Політика ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: