Путін прокоментував заяви Порошенка про повернення Криму та Донбасу

28 травня 2016, 02:27
5540
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Фото: joinfo.ua

"Дай боже вашому теляті нашого вовка з'їсти", - відповів Путін на заяви Порошенка щодо повернення Криму

Президент РФ Владімір Путін заявив, що питання Донбасу може бути врегульоване тільки законами про децентралізацію та амністію у відповідності до вимог Мінських угод, в той час як питання повернення Криму до складу України не розглядатиметься взагалі. Про це повідомляє РБК

За словами Путіна, питання по Донбасу може бути вирішене винятково у відповідності з угодами Мінська.

"Треба вносити зміни в конституцію України, проводити децентралізацію, потрібно приймати закон про амністію. Не можна відкладати ці рішення", - сказав президент РФ.

В той же час, Путін заявив, що ніяких переговорів щодо повернення Криму Росія ні з ким не збирається проводити, повідомляє ТАСС, та прокоментував заяву Порошенка приказкою.

"Що стосується Криму, то питання, ми вважаємо, закрите остаточно. Це історичне рішення людей, які проживають у Криму. У зв'язку з цим йому в голову прийшла відома приказка: "Дай боже вашій теляте нашого вовка з'їсти". Тому давайте більше не будемо до цього повертатися", - сказав Путін.

Нагадаємо, 25 травня президент України Петро Порошенко у своїй промові з нагоди звільнення Надії Савченко сказав, що Україна так само поверне собі Крим та Донбас.

Зверніть увагу

30 грудня 2018, 10:35
Компанії/Ринки
thumb img
Спецпроект
30 грудня 2018, 10:35
4 січня, 09:45
Лонгріди
thumb img
Спецпроект