Прозорі стіни та молодь. НВ побувало у передвиборчому штабі Зеленського

23 лютого, 14:24
1975
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Прозорі стіни та молодь. НВ побувало у передвиборчому штабі Зеленського - фото

Олександр Медведєв / НВ

Дмитро Разумков, експерт із загальнополітичних питань кампанії Зеленського

Журнал НВ, готуючи матеріал про виборчу стратегію, оточення та погляди Володимира Зеленського, відвідав передвиборчий штаб найпопулярнішого кандидата в президенти.

Штаб кандидата №1 знаходиться в Печерському районі столиці, у 10 хвилинах ходьби від метро Видубичі. "У цьому офісному приміщенні, за прозорим склом та не покладаючи телефонних трубок, працює кол-центр: трохи більше десятка молодих людей відповідають на дзвінки виборців, збираючи від них побажання і пропозиції", - пише журналіст НВ Крістіна Бердинських.

Приміщення орендує партія Слуга народу, яку заснував наприкінці 2017 року Іван Баканов, один з керівників Студії Квартал 95. Зараз він очолює штаб кандидата Зеленського.

З НВ у штабі поспілкувався Дмитро Разумков, експерт із загальнополітичних питань кампанії Зеленського.

Окрім Разумкова і Баканова до мозкового центру входять також член-кореспондент Національної академії правових наук Руслан Стефанчук, доктор юридичних наук Ірина Венедиктова та експерт з питань освіти з Українського інституту майбутнього Сергій Бабак.

А регіональні штаби кандидата Зеленського очолили представники його проектів Студія Квартал 95 і Ліга сміху. "Ті, хто сьогодні представляють команду в регіонах, - це не ті люди, які потім стануть губернаторами. Хоча це і не означає, що вони не можуть ними стати", - стверджує Разумков.

Він пояснює: зараз головне завдання регіональних представників - захистити результати голосування. У цій справі їм допоможуть волонтери, яких через офіційний сайт Зеленського зареєструвалося вже 540 тис. осіб. З них, каже Разумков, 100-120 тис. готові бути членами комісій та спостерігачами.

Нагадаємо, актор є лідером президентських перегонів за даними соціологів - в тому числі опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС) з 31 січня до 10 лютого 2019 року.

Якби вибори проводилися на початку лютого, за Володимира Зеленського проголосували б 26,9% респондентів, за Петра Порошенка - 17,7%, за Юлію Тимошенко - 15,8%.

Читайте повну версію цього матеріалу в свіжому номері журналу НВ - №6 від 21 лютого 2019 року

Журнал НВ (№10)

Момент істини

Шість головних претендентів на президентське крісло відповіли НВ на сім запитань — політичних, світоглядних і особистих

Читати журнал українською