Протягом двох років в Донбасі загинули 495 жінок і 68 дітей - виступ Геращенко в Радбезі ООН. Відео

25 жовтня 2016, 20:20
647
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Геращенко під час виступу на дебатах Ради Безпеки ООН на тему Жінки. Мир. Безпека

Заступник голови Верховної Ради України та уповноважений із мирного врегулювання конфлікту в Донецькій та Луганській областях Ірина Геращенко виступила на дебатах Ради Безпеки ООН на тему Жінки. Мир. Безпека

Під час свого виступу, повний текст та відео якого опубліковані на її сторінці у Facebook, Геращенко повідомила, що протягом двох останніх років в Донбасі загинуло 495 українських жінок та 68 дітей.

Крім того, 152 дитини отримали поранення.

Геращенко також зазначила, що дві жінки є серед 2130 військовослужбовців Збройних сил України, загиблих внаслідок російської агресії в Донбасі.

Уповноважений з мирного врегулювання конфлікту в Донецькій і Луганській областях повідомила, що з 1 мільйона 700 тисяч внутрішньо переміщених осіб близько 900 тисяч становлять жінки і 236 тисяч – діти.За її інформацією серед захоплених у полон бойовиками окремих районів Донецької та Луганської областей було 238 жінок, на даний момент 233 з них вдалося звільнити, а п'ятеро все ще перебувають у полоні.

Крім того, через війну 1937 дітей стали сиротами, вдовами залишились 1213 жінок, а 1975 жінок втратили своїх синів. Ще 142 жінки чекають на звільнення із полону ОРДЛО свої рідних.

Раніше повідомлялося, що радник голови Служби безпеки України Юрій Тандіт заявив, що в полоні на окупованих територіях Донбасу перебуває 109 українських громадян, 495 осіб вважаються зниклими безвісти.

Головне

article_img
Кабмін запропонував РНБО ввести нові санкції проти Росії

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися