Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Приготуватися до акцій непокори: Ярош зробив заяву з приводу затримання активістів ПС в Одесі

9 вересня 2015, 21:16
4032
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Ціль протестів, за словами Яроша, - ліквідація "режиму внутрішньої окупації"

Фото НВ

Лідер Правого Сектору Дмитро Ярош зробив різку заяву з приводу затримання його соратників в Одесі, в якій черговий раз анонсував акції масової непокори в Україні

"Антиукраїнська наволоч проводить системну реставрацію дореволюційних порядків і провокує український народ на ще одне повстання. Свідченням цього є низка останніх подій, у тому числі затримання мого побратима Сергія Стерненка в Одесі", - йдеться в його заяві.

Народний депутат також висунув попередження владі, в якому звинуватив її в контрреволюції і тому, що вона підігрує агресору Володимиру Путіну, розгойдуючи державу.

"Народне терпіння вже уривається і стримувати людей від збройного опору стає неможливим. Я звертаюсь до владоможців, до керівників силових державних структур: припиніть репресії проти патріотів, інакше завершите своє правління дуже погано... Цього разу втекти з України, як ваші попередники, не вийде", - без купюр сказав Ярош.

Він закликав всіх громадян України, бійців та активістів Національно-визвольного руху Правий сектор приготуватися до активних акцій громадянської непокори, основною ціллю яких буде "ліквідація режиму внутрішньої окупації та здобуття національної державності українського народу".

Нагадаємо, 8 вересня в Одесі пройшли гучні затримання активістів Правого сектору. Був затриманий лідер одеського Правого сектора Сергій Стерненко. Начальник головного управління МВС України в Одеській області Гіоргі Лорткіпанідзе заявив, що лідер одеського Правого сектора й куратор Комінтернівського Правого сектора були затримані за рішенням Приморського суду для оголошення підозри у вчиненні нападу на депутата та його викрадення.

НВ

Головне

Україна/Політика

11 грудня, 11:55

article_img
Два політики та шоумен. Опитування КМІС назвало лідерів президентських виборів -2019

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися