Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Президент зобов'язав ЗМІ розкрити інформацію про кінцевих власників

10 вересня 2015, 18:33
345
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Закон також вводить більш чіткі та прозорі процедури діяльності Нацради

Фото: прес-служба президента

Президент України Петро Порошенко підписав закон Про внесення змін до деяких законів щодо забезпечення прозорості ЗМІ і реалізації принципів державної політики у сфері телебачення і радіомовлення

Таким чином, він зобов'язав телерадіомовників та провайдерів програмних послуг розкривати інформацію про реальну структуру власності та надавати відомості про кінцевого бенефициарного власника компаній.

"Законом також забороняється створення і діяльність телеорганізацій, учасником яких є юридичні особи, зареєстровані в офшорних зонах, перелік яких визначений Кабміном, а також відповідні фізичні особи-підприємці, фізичні особи та особи без громадянства", - йдеться на сайті глави держави.

У той же час на Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення покладається обов'язок надавати детальне обгрунтування всім своїм рішенням про видачу, відмову у видачі та відмову в продовженні ліцензій.

Крім того, Нацраді забороняється вводити будь-які не передбачені законами України обмеження ретранслювати програми, які походять з країн-учасниць Європейської конвенції про транскордонне телебачення.

Нагадаємо, раніше в Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення повідомили про нездатність побороти засилля російських серіалів.

Головне

Україна/Політика

Сьогодні, 18:44

article_img
Про Об'єднавчий собор, Путіна та Медведчука: головне з прес-конференції Порошенка

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися